Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 2024
Groot-Brittannië op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden | ||||||||||||||||
IOC-landcode | GBR | ||||||||||||||||
NOC | British Olympic Association (en) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
Als Groot-Brittannië en Ierland: 1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland: 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Groot-Brittannië zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk. Mark England is aangesteld als chef de mission.
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 20 | 26 | 46 |
Badminton Badminton | 2 | 1 | 3 |
Boksen Boksen | 3 | 3 | 6 |
Boogschieten Boogschieten | 0 | 1 | 1 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 0 | 1 | 1 |
Gymnastiek Gymnastiek | 6 | 7 | 13 |
Hockey Hockey | 16 | 16 | 32 |
Kanovaren Kanovaren | 2 | 2 | 4 |
Klimsport Klimsport | 1 | 0 | 1 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 1 | 2 | 3 |
Paardensport Paardensport | nog te bepalen | 9 | |
Roeien Roeien | 20 | 22 | 42 |
Rugby Rugby | 0 | 12 | 12 |
Schietsport Schietsport | 3 | 3 | 6 |
Schoonspringen Schoonspringen | 8 | 8 | 16 |
Synchroonzwemmen Synchroonzwemmen | 0 | 2 | 2 |
Taekwondo Taekwondo | 2 | 2 | 4 |
Tafeltennis Tafeltennis | 0 | 1 | 1 |
Triatlon Triatlon | 2 | 3 | 5 |
Wielersport Wielersport | 14 | 15 | 29 |
Zeilen Zeilen | 7 | 7 | 14 |
Zwemmen Zwemmen | 19 | 14 | 33 |
totaal | 126 | 148 | 283 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Jeremiah Azu | 100 m | ||||||||
Louie Hinchliffe | |||||||||
Zharnel Hughes | |||||||||
200 m | n.v.t. | ||||||||
Charlie Dobson | 400 m | n.v.t. | |||||||
Matthew Hudson-Smith | n.v.t. | ||||||||
Max Burgin | 800 m | n.v.t. | |||||||
Ben Pattison | n.v.t. | ||||||||
Daniel Rowden | n.v.t. | ||||||||
nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 1500 m | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 5000m | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
Tade Ojora | 110 m horden | n.v.t. | |||||||
Emile Cairess | marathon | n.v.t. | |||||||
Mahamed Mahamed | n.v.t. | ||||||||
Philip Sesemann | n.v.t. | ||||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Dina Asher-Smith | 100 m | ||||||||
Imani-Lara Lansiquot | |||||||||
Daryll Neita | |||||||||
Dina Asher-Smith | 200 m | ||||||||
Daryll Neita | |||||||||
Bianca Williams | |||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 400 m | ||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 800 m | ||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 1500 m | ||||||||
Megan Keith | 5000 m | n.v.t. | |||||||
Jessica Warner-Judd | n.v.t. | ||||||||
Eilish McColgan | 10000 m | n.v.t. | |||||||
Jessie Knight | 400 m horden | ||||||||
Aimee Pratt | 3000 m steeplechase | n.v.t. | |||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | marathon | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x400m | n.v.t. |
Technische nummers
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Morgan Lake | hoogspringen | ||||
Molly Caudery | polsstokspringen |
Meerkamp
atlete | onderdeel | 100 h | hs | ks | 200 m | vs | sw | 800 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarina Johnson-Thompson | zevenkamp | res. | |||||||||
pnt. |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Ben Lane Sean Vendy | dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Kirsty Gilmour | enkelspel |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Lewis Richardson | licht middelgewicht | ||||||
Patrick Brown | zwaargewicht | ||||||
Delicious Orie | superzwaargewicht |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Charley Davison | bantamgewicht | ||||||
Rosie Eccles | weltergewicht | ||||||
Chantelle Reid | middelgewicht |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
individueel |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Emily Campbell | -81 kg |
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
team | n.v.t. | ||||||||||||||||
Totaal |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Team | n.v.t. | ||||||||||||
Totaal |
Trampoline
- Mannen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline | |||||
Hockey
Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Britse mannen hockeyploeg Nog te bepalen | Mannen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 10:00 | Groot-Brittannië | Spanje | ||||
28 juli 2024 | 20:15 | Zuid-Afrika | Groot-Brittannië | ||||
30 juli 2024 | 12:45 | Groot-Brittannië | Nederland | ||||
1 augustus 2024 | 12:45 | Frankrijk | Groot-Brittannië | ||||
2 augustus 2024 | 20:15 | Groot-Brittannië | Duitsland | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Vrouwen hockeyploeg Groot-Brittanië Nog te bepalen | Vrouwen |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | ||||||||
2 | Argentinië | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Verenigde Staten | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 13:15 | Groot-Brittannië | Spanje | ||||
29 juli 2024 | 17:00 | Groot-Brittannië | Australië | ||||
31 juli 2024 | 10:30; | Zuid-Afrika | Groot-Brittannië | ||||
1 augustus 2024 | 17:00 | Verenigde Staten | Groot-Brittannië | ||||
3 augustus 2024 | 10:00 | Groot-Brittannië | Argentinië | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Slalom
- Kayak Cross
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Joe Clarke | KX-1 |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Mallory Franklin | KX-1 | ||||||||
Kimberley Woods |
- Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Adam Burgess | C-1 slalom | ||||||||||
Joe Clarke | K-1 slalom |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Mallory Franklin | C-1 slalom | ||||||||||
Kimberley Woods | K-1 slalom |
Klimsport
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Boulder & Lead combined
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
Toby Roberts | mannen |
Moderne vijfkamp
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Joe Choong | moderne vijfkamp |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Kerenza Bryson | moderne vijfkamp | |||||||||||||||
Olivia Green |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
individueel | ||||||||||
zie hierboven | team |
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | |||||||||||||||
team |
Jumping
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | ||||||
team |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
twee-zonder | |||||||||||
dubbelvier | |||||||||||
vier-zonder | |||||||||||
acht |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Dubbeltwee | |||||||||||
lichte dubbeltwee | |||||||||||
twee-zonder | |||||||||||
dubbelvier | |||||||||||
vier-zonder | |||||||||||
acht |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby
Zie Rugby op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10m luchtgeweer | |||||
50m geweer 3 houdingen | |||||
trap | |||||
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
skeet | |||||
trap |
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Jack Laugher | 3 m plank | ||||||
Anthony Harding Jack Laugher | 3 meter plank synchroon | n.v.t. | |||||
10m toren | |||||||
Noah Williams | |||||||
Tom Daley Noah Williams | 10m toren synchroon | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Yasmin Harper | 3 m plank | ||||||
Yasmin Harper Scarlett Mew Jensen | 3 meter plank synchroon | n.v.t. | |||||
Andrea Spendolini-Sirieix | 10 m toren | ||||||
Andrea Spendolini-Sirieix Lois Toulson | 10 m toren synchroon | n.v.t. |
Synchroonzwemmen
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atlete | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
Kate Shortman Isabelle Thorpe | duet |
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Bradly Sinden | -68 kg | |||||||
Caden Cunningham | +80 kg |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Jade Jones | -57 kg | |||||||
Rebecca McGowan | +67 kg |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Anna Hursey | enkelspel |
Triatlon
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alex Yee | Mannen | |||||||
Beth Potter | Vrouwen | |||||||
- Gemengd
Atleet | Evenement | Zwemmen (250 m) | Rang 1 | Fietsen (7 km) | Rang 2 | Lopen (1.5 km) | Totaal Groeps tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mixed relay | n.v.t. | |||||||
Totaal | n.v.t. |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
keirin (mannen) | ||||||
keirin (vrouwen) | ||||||
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
koppelkoers (mannen) | ||||
koppelkoers (vrouwen) |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
omnium (mannen) | |||||||||||
omnium (vrouwen) |
- Ploegenachtervolging
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | rang | ||
ploegenachtervolging (mannen) | |||||||
ploegenachtervolging (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
sprint (mannen) | |||||||||||||
sprint (vrouwen) | |||||||||||||
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
teamsprint (mannen) | |||||||
teamsprint (vrouwen) |
BMX
- Freestyle
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
freestyle (mannen) | |||||
freestyle (vrouwen) |
- Race
atleet | onderdeel | kwartfinale | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | uitslag | rang | ||
race (vrouwen) |
Mountainbiken
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
mountainbike | |||
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
mountainbike | |||
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Connor Bainbridge | Formula kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Sam Sills | IQFoil | n.v.t. |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
James Peters Fynn Sterritt | 49er | |||||||||||||||
Michael Beckett | ILCA 7 | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Ellie Aldridge | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Emma Wilson | IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Freya Black Saskia Tidey | 49erFX | |||||||||||||||
Hannah Snellgrove | ILCA 6 | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Chris Grube Vita Heathcote | 470 | |||||||||||||||
John Gimson Anna Burnet | nacra 17 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Ben Proud | 50 m vrije slag | ||||||
Matt Richards | |||||||
100 m vrije slag | |||||||
200 m vrije slag | |||||||
Duncan Scott | 100 m vrije slag | ||||||
200 m vrije slag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
Kieran Bird | 400 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Daniel Jervis | 800 m vrije slag | n.v.t. | |||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Jonathon Marshall | 100 m rugslag | ||||||
Olivier Morgan | |||||||
200 m rugslag | |||||||
Luke Greenbank | |||||||
Adam Peaty | 100 m schoolslag | ||||||
James Wilby | |||||||
200 m schoolslag | |||||||
James Guy | 100 m vlinderslag | ||||||
Joe Litchfield | |||||||
Tom Dean | 200 m wisselslag | ||||||
Max Litchfield | 400 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Matt Richards Duncan Scott Tom Dean Alexander Cohoon Jacob Whittle | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Matt Richards Duncan Scott Tom Dean James Guy Jack McMillan | 4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Oliver Morgan Adam Peaty Joe Litchfield Matt Richards | 4x100 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Hector Pardoe | 10km open water | n.v.t. | |||||
Tobias Robinson | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Anna Hopkin | 50 m vrije slag | ||||||
100 m vrije slag | |||||||
Eva Okaro | 50 m vrije slag | ||||||
100 m vrije slag | |||||||
Abbie Wood | 200 m vrije slag | ||||||
Kathleen Dawson | 100 m rugslag | ||||||
Honey Osrin | 200 m rugslag | ||||||
Katie Shanahan | |||||||
Keanna Macinnes | 100 m vlinderslag | ||||||
200 m vlinderslag | |||||||
Laura Stephens | 100 m vlinderslag | ||||||
200 m vlinderslag | |||||||
Abbie Wood | 200 m wisselslag | ||||||
Freya Colbert | |||||||
400 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Katie Shanahan | n.v.t. | ||||||
Freya Colbert Freya Anderson Eva Okaro Anna Hopkin | 4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Freya Colbert Abbie Wood Medi Harris Lucy Hope | 4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Kathleen Dawson Angharad Evans Keanna Macinnes Anna Hopkin | 4x100 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Leah Crisp | 10km open water | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Kathleen Dawson Oliver Morgan Adam Peaty Keanna Macinnes Joe Litchfield Anna Hopkin Matt Richards | 4x100 m wisselslag | n.v.t. |
Bronnen en noten |