HCM Arnhem
HCM Arnhem | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Hockeyclub Malburgen Arnhem | |||||
Plaats | Arnhem (Nederland) | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 1975 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 911[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 Watervelden, 2 Zandvelden | |||||
| ||||||
|
HCM Arnhem is een Nederlandse hockeyclub uit Arnhem.
De vereniging werd in april 1975 opgericht onder de naam Hockeyclub Malburgen. In 1999 werd de naam van de club afgekort tot HCM en sinds het seizoen 2008/2009 wordt HCM Arnhem als naam gebruikt.
Externe link
- Officiële website
Bronnen, noten en/of referenties
|
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Groningen · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Laren · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Victoria |
Overgangsklasse A: | Almere · AMVJ · Cartouche · Houten · Eindhoven · Gooische · HOD · Rosmalen · Schaerweijde · Terriërs · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Breda · Delta Venlo · Ede · HBS · Helmond · Myra · Rood-Wit · Schiedam · Voordaan · Wageningen · Were Di · Zoetermeer |
1e klasse A: | Alecto · Alliance · Alphen · Craeyenhout · Forescate · Groen-Geel · Haarlem · Noordwijk · Qui Vive · Reigers · Westerpark · Westland · |
1e klasse B: | Berkel Rodenrijs · DES · Etten-Leur · Fletiomare · HUDITO · IJsseloever · Kromhouters · MEP · Nieuwegein · Phoenix · Warande · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Apeliotes · Best · Geel-Zwart · HCAS · Maastricht · Oirschot · Oss · QZ · Uden · Union · Weert · Wijchen |
1e klasse D: | AthenA · Bully · Deventer · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Naarden · Upward · USHC · VVV · Weesp |
2e klasse A: | Barendrecht · Derby · Dopie · Dordrecht · DSHC · IJssel · Liberty · Pijnacker · Pollux · Rijswijk · Waalwijk |
2e klasse B: | Alkmaar · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · Hisalis · WFHC Hoorn · Maarssen · Overbos · Roomburg · Zwaluwen |
2e klasse C: | Basko · Berkel Enschot · Drunen · Geldrop · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Nuenen · Oedenrode · Son · Venray |
2e klasse D: | Apeldoorn · Arnhem · Bemmel · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · HCM · Leusden · Mezen · Twente · Zevenaar |
3e klasse A: | Alkemade · Bleiswijk · Catwijck · Gouda · HDS · Kieviten · Ommoord · Spijkenisse · Tempo · Voorne · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse B: | Abcoude · Hilversum · IJburg · Kikkers · Loenen · Mijdrecht · Rapid · Rijnvliet · Shinty · Spandersbosch · UNO · Zeewolde |
3e klasse C: | Boekel · Deurne · DVS · Eersel · Gemert · Heesch · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Scoop · Shot · Sjinborn/Meerssen · |
3e klasse D: | Almelo · Ares · Barneveld · Drienerlo · Goor · HCHN · Lelystad · Leeuwarden · Roden · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Capelle · Hoeksche Waard · Krimpen · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Scoop Delft · Souburgh · Tempo '34 · Waddinxveen · Walcheren |
4e klasse B: | Baarn · Buitenhout · Heerhugowaard · Kraaien · Saxenburg · Purmerend · Strawberries · Thor · Uitgeest · Voorhout · Woerden |
4e klasse C: | Bommelerwaard · Concordia · DDHC · Don Quishoot · Gilze-Rijen · Liempde · Made · Mierlo · Nuth · Teteringen · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · Culemborg · Dieren · Doetinchem · Doorn · Dorsteti · Druten · Kromme Rijn · Nijkerk · Oude IJsselstreek · Overbetuwe |
4e klasse E: | Dash · Flevoland · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Quick Stick · Westerkwartier · Sneek |